O NÁS

CIV SK


Sme efektívne pracujúca PR agentúra poskytujúca komplexné komunikačné služby. Naša práca začína hĺbkovou analýzou, pokračuje vypracovaním stratégie a riešením vašej situácie. Pre každého nášho klienta sme oporou v dobrých aj zlých časoch. Sme priateľom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

SÚČASNOSŤ

Vďaka mnohým úspechom sa naša spoločnosť začala rozrastať a dnes zabezpečuje služby pre viac ako desiatku spoločností. Venujeme sa najmä spolupráci s odborovými, profesijnými a záujmovými združeniami pri presadzovaní ich cieľov.

ROK 2020

Spolupracujeme s Petrom Visolajským, predsedom LOZ, ako aj s Odborovým združením sestier a pôrodných asistentiek. Počas prvej vlny COVID 19 sme zabezpečovali internú komunikáciu, tak aby zdravotnícky personál v slovenských nemocniciach zvládol prvú vlnu pandémie.

ROK 2019

V rámci prezidentských volieb sme viedli kampaň Maroša Šefčoviča. V rámci kampane sme mali na starosti nielen stratégiu, ale aj komplexnú exekutívu.

ROK 2017

Jednou z top spoločenských udalostí bol veľký štrajk v automobilovom priemysle. Popri reálnom dianí pred fabrikou prebiehal paralelne aj na sociálnej sieti Facebook. Boli sme pri tom a zvolením neštandardnej komunikácie a cielenej mobilizácie pri štrajku sme si vyslúžili v národnej súťaži PROKOP 2017 špeciálne ocenenie za „Efektívne využitie sociálnych sietí počas štrajku a odvahu zapojených zamestnancov“.

ROK 2014

Riešili sme krízovú situáciu jedného z najväčších dodávateľov ovocia a zeleniny na slovenskom a českom trhu. Vďaka proaktívnej krízovej komunikácii sa nám podarilo udržať postavenie spoločnosti na trhu a ochrániť kvalitu klientovej značky.

ROK 2011

Počas hromadných výpovedí lekárov, zabezpečovala CIV SK komunikáciu Lekárskeho odborového združenia.

ROK 2007

Spoločnosť CIV SK založili členovia Štrajkového výboru študentov, ktorí aktívnou komunikáciou zabránili spoplatneniu vysokoškolského štúdia.

ČO ROBÍME?

My v číslach

520

kampaní


15840

hodín konzultácií


330

tlačových konferencií


79555

strán napísaného textu